KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4638208
nr 463 8208
Akvarell
T Mortimer, Hamnmotiv, 1800-tal, England, 23 x 32
Utrop:
300 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 23 april 2007
kl 17:54:21
300 kr
350 kr
2.100 kr
650 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.700 kr
3.100 kr